Ar Jubilejas koncertriptihs* 3, 16. augustā kafejnīca Paviljons – Ziedoņdārzs atzīmēs trīs gadu jubileju

Jau ceturto augustu pēc kārtas Ziedoņdārzā, Čaka ielā 100, tiek rīkoti svētki – kultūrvieta un kafejnīca visai ģimenei “Paviljons – Ziedoņdārzs” atzīmē savu pastāvēšanu, visiem parka viesiem un pastāvīgajiem kafejnīcas apmeklētājiem dāvinot koncertus. Šogad, ievērojot visus noteiktos ierobežojumus, svētki tiks svinēti 16. augustā, piedāvājot Normunda Rutuļa, DJ Toma Grēviņa kā arī īpašā viesa (?) koncertus . Parkā tiks piedāvātas aktivitātes ģimenēm ar bērniem, bet bezmaksas svētku torti viesi aicināti baudīt 16. augustā vakarā noslēgumā ( porciju skaits ierobežots). Visas nedēļas garumā no 10. -16. augustam būs iespēja piedalīties dāvanu izlozē, kā arī saņemt īpašos piedāvājumus atminot mīklu.
Trīs gadu laikā kafejnīcā notikuši vairāk nekā 60 dažādas kultūras norises- rīkotas izstādes un semināri, koncerti, kā arī vieta kļuvusi īpaši iemīļota ģimenēm ar bērniem un suņu īpašniekiem. “Šis gads Paviljonam ir bijis izaicinājumu pilns, kā ik vienam nozarē, arī mūs smagi skāra Covid -19, bet mēs esam priecīgi un pateicīgi mūsu uzticamajiem apmeklētājiem, kas ļāvuši darbību turpināt, tāpēc vēl jo vairāk – ir iemesls tikties un svinēt visiem kopā, jo svētku nekad nav par daudz. Ir patīkami apzināties, ka šo trīs gadu laikā esam iemantojuši rajona iedzīvotāju mīlestību un uzticību,” stāsta Katrīna Komarovska, kafejnīcas izveidotāja un vadītāja un aicina visus rīdziniekus un Rīgas viesus tikties koncertos 16. augustā un ievērot visus valstī noteiktos pulcēšanās un distancēšanās ierobežojumus.

14.-15.08 augustā aicinām arī baudīt mūziku terasē DJ Ramen pavadībā.

Galdiņu rezervācijām T.24844627 (skaits ierobežots)
Pasākuma laikā būs pieejami arī stāvgaldi.

Esam pagodināti par to, ka mūs ir ieteikuši, un esam priecīgi, ka mūs ir pamanījuši kā vienu no Latvijas Kultūrvietām. Tieši tāds ir bijis mūsu mērķis – ne vien nodrošināt patīkamu atmosfēru, skaistu vidi un gardu ēdienu, bet arī dot iespēju kā jauniem māksliniekiem, tā arī jau tautā atzītiem gan uzstāties, gan izrādīt savus mākslas darbus un prezentēt savus sniegumus.

Skaties reportāžu te.

“100 g Kultūras”

Gundegas Rozes grāmatas “Mammas zina vislabāk” atvēršanas svētki “Paviljons Ziedoņdārzs”.

 Paldies Gundegai par grāmatā iekļautajiem mirkļiem no iedvesmojošā mammu tikšanās pasākuma!

 Lai grāmatai daudz lasītāju, lai turpinās jaunas, skaistas satikšanās, lai spēks un iedvesma trešajai grāmatai! 

“Mammas zina vislabāk” atklāšana

Žurnālā “Sestdiena” Egīls Zirnis atzinīgi novērtē atmosfēru un šefpavāra sniegumu:  

“Nu, es jums teikšu, mana ribiņu etalona, restorāna “Zoltners” saimnieka vietā  es vienu nervozu cigareti izpīpētu – Paviljons Ziedoņdārzs pavārs māk tik garšīgi pagatavot, ka pat ribu skrimstlīši iegūst tādu gastronomisku vērtību, ka es suniskā laimē luncinātu asti, ja man tāda būtu.”

E. Zirnis 

Žurnāls “Sestdiena”

Žurnāls “Lilit” viesojās Ziedoņdārzā, intervējot šefpavāru Matīsu Klāvu Vilciņu par viņa darbu restorānā un jaunāko ēdienkarti. 

Žurnāls “Lilit”

Pēc “Paviljona Ziedoņdārzs” atjaunošanas pilsētā atmodusies ne vien vēsturiska pirmās brīvvalsts ēka, bet sarosījušies arī paši rīdzinieki, kas skaisto pilsētas parku iecienījuši dažādām izklaidēm. Izrādās, ka romantiskā dārza kafejnīca atvērta cauru gadu un tajā regulāri norit dzīvās mūzikas vakari.

Lai arī gastronomiskās pamatvērtības šeit godā celtas ne mazāk kā vēsturiskais šarms, šis nebūt nav smalkuma restorāns (un labi, ka tā!). Tas radīts ar vīziju par gaumīgu kopā būšanu absolūti demokrātiskā un nepiespiestā vidē. Ar uzsvaru uz saturu.

Dining.lv

Raidījums “Tete a Tete ar Rīgu” viesojas Ziedoņdārzā – Paviljons kopā ar Leldi Lietavieti. Skaties sižetu te.

“Tete a Tete ar Rīgu”